Wagi etykietujące

 

ELZAB ETA - PRIMA
Elzab Eta pionWaga etykietująca ELZAB Eta-Prima pozwala na pracę w trybach: samodzielnej wagi metkującej, wagi metkującej i drukarki etykiet w systemie kasowym z komputerem, jako jednego z elementów systemu kasowego ELZAB Alfa i ELZAB Delta.
Informacja o kodzie wprowadzana jest z własnej klawiatury, czytnika lub komputera. Istnieje możliwość elastycznego konfigurowania treści etykiet. Na etykiecie dostępne są 4 linie nagłówka i 4 linie stopki. Urządzenie cechuje wyjątkowo dobra współpraca z kasą fiskalną oraz dodatkową wagą. Istnieje możliwość doważania towarów na wadze ELZAB Prima - dodawania towaru na szalkę wagi w trakcie ważenia (rozpoczęcie odważania przyciskiem ZWAŻ, a zakończenie przyciskiem ZATWIERDŹ, anulowanie ESC). ELZAB Eta umożliwia definiowanie kodów kreskowych EAN 13 dzielonych (z ceną lub masą) z 4-ro lub 5-cio cyfrowym kodem towaru. Z drukarki etykiet ELZAB Eta współpracującej z wagą można uzyskać informacje o:  sumarycznej masie zważonych towarów, sumie wartości zważonych towarów, liczbie wydrukowanych etykiet dla każdego z towarów.
Elzab Eta poziomDo drukarki etykiet ELZAB Eta można uzyskać bezpłatnie program dla użytkownika służący do odczytywania, edytowania i zapisywania danych z i do drukarki etykiet, m. in. danych o towarach, definiowanych klawiszach itd. Programem tym dysponują autoryzowani serwisanci. Drukarka ELZAB Eta pozwala na elastyczne konfigurowanie treści etykiet. Na drukowanej etykiecie oprócz nagłówka (4 linie) i kodu kreskowego można umieścić również stopkę złożoną z 4 linii opisu, po 20 (lub 40) znaków w linii.
Obecnie istnieje możliwość zdefiniowania bazy gotowych stopek (do 200 różnych stopek), a następnie przypisania do konkretnego towaru (kodu) odpowiedniej stopki.
W ten sposób można przekazywać klientom dodatkowe informacje dotyczące składu towaru, sposobu użytkowania, przechowywania towaru, dodatkowe dane adresowe producenta lub inne komentarze.

Zastosowanie: 
Sprzedaż bezpośrednia towarów ważonych, konfekcjonowanie towarów na zapleczu, metkowanie towarów (żywności, leków) o określonej dacie ważności, drukowanie etykiet ze zmienną ceną, drukowanie etykiet na towary przeceniane, kopiowanie etykiet na towary z opakowań zbiorczych.

 

Dane techniczne:

Parametr

Wartość

Obciążenie maksymalne:
Obciążenie minimalne:
Wartość działki legalizacyjnej i działki elementarnej:
Górna granica tary odejmującej:
Klasa dokładności:
Gniazda:

Zasilanie:
Waga:
Wymiary szalki wagi:
Wymiary ELZAB Eta-Prima:


Wyposażenie dodatkowe:

15 kg
100 g
e = d = 5 g
T = - 15 g
III
zasilania, komunikacji z PC lub kasą (RS 232), wyświetlacza klienta, czytnika kodów kreskowych
220V 15W (max.35W)
11 kg
319 x 254 mm
głębokość 350 mm,
szerokość 330 mm,
wysokość 550 mm
czytnik kodów kreskowych, modem kasowy, nakładka ochronna na klawiaturę, wolnostojący wyświetlacz dla klienta

 

Materiały eksploatacyjne: Papier ciągły Papier z etykietami
57 x 43 mm
Papier z etykietami
35,5 x 25,5mm
Postać
Szerokość
Średnica wewnętrzna
Średnica zewnętrzna
Ddodatkowe uwagi
Rolka
60 mm
d = 8 mm
D do 92 mm
-
Rolka
59 mm
d = 40 mm
D do 102mm
Etykieta umieszczona centralnie względem nośnika
Rolka
38,5 mm
d = 40 mm
D do 102mm
Etykieta umieszczona centralnie względem nośnika

 

BASIC LABEL Motor
BASIC LABEL
BASIC LABEL S.
Waga BASIC LABEL Motor jest podstawową wersją wagi oferowaną przez Medesę.
Waga BASIC LABEL jest wyposażona w drukarkę drukującą na taśmie ciągłej.
Waga BASIC LABEL S jest wersją wagi BASIC LABEL Motor przystosowaną do pracy jako waga samoobsługowa o pojemności 40-tu pozycji na klawiaturze.
Powyższe modele wag etykietujących są przeznaczone do pracy w obiektach handlowych o małej i średniej wielkości. Są niezastąpione w tych rodzajach działalności handlowej, które wymagają sprawnego i dokładnego ważenia sprzedawanych towarów oraz wydruku etykiet. Zwarta obudowa z wbudowaną drukarką i wyświetlaczem umieszczonym na wysięgniku zajmuje niewiele miejsca i odpowiada wymogom ergonomii. Wysoką trwałość i niezawodność zapewniono przez zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i konstrukcyjnych, dzięki którym możliwe jest użytkowanie wagi w szerokim zakresie temperatur.
Podstawowym przeznaczeniem wagi jest praca w sklepie i drukowanie etykiet na towary ważone. Waga może drukować na etykiecie kody kreskowe zgodne ze standardem EAN 13, termin przydatności do spożycia, datę produkcji, nazwę towaru, skład surowcowy itp. Gotowa etykieta jest automatycznie odklejana od podkładu przez mechanizm drukujący, lub ręcznie w wersji BASIC LABEL. Możliwość korzystania z bogatych funkcji kalkulacyjnych pozwala na szybkie sumowanie należności za towary ważone oraz sprzedawane na sztuki, w przypadku drukowania paragonu na papierze ciągłym. W czasie sprzedaży, waga może prowadzić równocześnie sześć niezależnych rachunków tworzonych przez sześciu sprzedawców.
Waga może obliczać należność w dwóch walutach, co ma istotne znaczenie po wprowadzeniu waluty EURO. Pamięć nazw, cen i danych opisujących towary o pojemności 500 pozycji, oraz klawiatura bezpośredniego dostępu do pamięci, ułatwiają i przyspieszają pracę na wadze. Po zakończeniu pracy waga drukuje raporty dotyczące obrotu towarowego, oraz indywidualne raporty sprzedaży każdego ze sprzedawców. Dostęp do raportów oraz programowania wagi można ograniczyć przez wprowadzenie hasła.
Funkcja tary z pamięcią dla każdego artykułu umożliwia łatwe uwzględnienie masy opakowania w czasie ważeń.
Każda waga posiada uniwersalne wyjście RS 485, umożliwiające wymianę danych pomiędzy wagami połączonymi ze sobą. Po podłączeniu do komputera pozwala on na współpracę wag z wieloma rodzajami programów obsługi zaplecza sklepu. Sposób komunikacji jest taki sam jak w przypadku wag Medesa z serii Plus.

Wagi Basic Label spełniają przepisy metrologiczne w zakresie stosowania do bezpośredniego rozliczania obrotów handlowych. Na zamówienie wagi są dostępne w różnych wersjach językowych.

 

Dane techniczne:

Parametr

Wartość

Zakres ważenia: (wzależnie od wersji)
Wartość działki (e=d):
Klasa dokładności:
Ilość sprzedawców:
Pojemność pamięci towarów:

Klawiatura dostępu do pamięci:
Wyświetlacze:


Klawiatura:
Drukarka:Zasilanie:
Wymiary obudowy:
Wysięgnik wysokość:
Wymiary szalki:
Zakres temperatur pracy:
Interfejs komunikacyjny:

6 kg 15 kg wersja podstawowa 30 kg
2 g 5 g 10 g
III Legalizowana 

500 ( nazwa 24 znaki z opisem 6 linii po 24 znaki) 
14 klawiszy o podwójnym działaniu (dostęp do 28 PLU). W wersji samoobsługowej 40 klawiszy (Dostęp do 40 PLU). 
Na wysięgniku, kolor zielony - LED (diody świecące), w polu ceny i należności sześciocyfrowy z programowaną kropką dziesiętną. 
Hermetyczna na mikroprzełącznikach. 
Termiczna z mechanizmem odklejającym etykiety od podkładu, w wersji Basic Label bez mechanizmu odklejającego. 
220V/50Hz  
340 x 405 x 140mm
485mm 
330x250mm 
-10...+40 C 
RS-485 -współpraca z komputerem poprzez konwerter lub kartę MEDBUS


Na początek strony

Zobacz:  Wagi

Sklep internetowy www.sklep.comservice.pl czynny całą dobę

Promocje

W naszym sklepie internetowym zaplacisz za pomocą płatności elektronicznych

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego DotpaySklep internetowy

 www.sklep.comservice.pl

Pobierz cennik 

 Pobierz katalog

tworzenie stron www