Usługi dla Płatników ZUS

 

  Firma nasza prowadzi obsługę firm związaną z elektronicznym przekazem dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS.
Usługa polega na przygotowaniu danych na podstawie przekazanych dokumentów od zleceniodawcy, przetworzeniu ich i wysłaniu drogą elektroniczną w imieniu zleceniodawcy do ZUS-u. Po wykonaniu usługi zleceniodawca otrzymuje zestaw dokumentów wraz z potwierdzeniem. Istnieje możliwość zlecenia wykonania tylko samych dokumentów bez przekazywania ich drogą elektroniczną. W takim przypadku zleceniodawca otrzymuje komplet przygotowanych dokumentów w postaci wydrukowanych odpowiednich formularzy, które jest zobowiązany samodzielnie dostarczyć do ZUS-u.

 

  Inną usługą związaną z Płatnikami ZUS jest załatwienie w imieniu zleceniodawcy prywatnego klucza elektronicznego, potrzebnego do samodzielnego wysyłania dokumentów w postaci elektronicznej do ZUS.

 

  Usługi dla Płatników ZUS obejmują również:

  • Szkolenie dotyczące obsługi oprogramowania związanego z przygotowaniem dokumentów i elektroniczną wymianą danych z ZUS.
  • Pomoc w rozwiązywaniu zaistniałych problemów związanych z oprogramowaniem, tworzeniem dokumentów oraz w problemach z przekazem elektronicznym. 

Na początek strony

Zobacz:   Usługi konsultingowe

Sklep internetowy www.sklep.comservice.pl czynny całą dobę

Promocje

W naszym sklepie internetowym zaplacisz za pomocą płatności elektronicznych

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego DotpaySklep internetowy

 www.sklep.comservice.pl

Pobierz cennik 

 Pobierz katalog

tworzenie stron www